افزونه وردپرس لایسنس گذاری

توضیحات محصول

افزونه لایسنس گذاری محصولات دانلودی Software Licensing

جدیدترین نسخه اوریجینال – فقط در داده باران

افزونه software licensing برای لایسنس گذاری محصولات دانلودی، یک سیستم کامل تولید کلید لایسنس، فعال سازی، و چک کردن مجوز های ارایه شده و فروخته شده را فراهم می کند. این توانایی را به شما می دهدکه با ارائه کلید مجوز همراه با محصولات دیجیتال خود از اینگونه محصولات در برابر کپی برداری و فروش مجدد یا استفاده غیر مجاز، محافظت کنید.

به وسیله افزونه لایسنس گذاری روی محصولات ، کاربر و خریدار محصول تنها پس از آنکه به درستی مجوز و کلید لایسنس خرید نرم افزار یا افزونه و قالب خریداری شده را فعال کند، می تواند آنرا مورد استفاده قرار دهد .

آیا شما از فروش پلاگین های وردپرس، تم ها، قالب ها و یا هر نوع دیگری از محصولات دانلودی نرم افزاری، از جمله بازی های ویدئویی و برنامه های کاربردی دسکتاپ، کسب درآمد می کنید؟

افزونه software licensing برای ایزی دیجیتال دانلود، ویژگی مهمی به محصولات شما اضافه میکند که آنها را تبدیل به یک دارایی بزرگ برای شما خواهد ساخت و همچنین کمک می کند تا کسب و کار خود را به سطح بعدی و بالاتری ارتقاء دهید.
امکان فروش کلید های لایسنس به وسیله edd

با استفاده از افزونه وردپرس EDD Software License Manager می توانید قابلیت فروش کلید های مجوز (لایسنس) برای محصولات دیجیتالی و دانلودی را در فروشگاه خود راه اندازی کنید.

ویژگی های کلی افزونه EDD Software License Manager :

  • تولید اتوماتیک کلیدهای لایسنس پس از انجام هر فروش
  • قابلیت فعال یا غیرفعال کردن تولید کلیدهای مجوز برای هر محصول بصورت جداگانه و یا کلی
  • سازگاری با محصولات دانلودی دارای قیمت گذاری ثابت و یا دارای قیمت متغییر
  • قابلیت فعال / غیر فعال کردن لایسنس های فروخته شده و کنترل فعال بودن یا فعال نبودن آنها در پنل مدیریت افزونه در وردپرس
  • امکان قیمت گذاری ثابت و یا متغیر برای نسخه های متفاوت محصولات و یا قیمت گذاری مبتنی بر تعداد دامنه های نصب شده
  • ارسال کلید لایسنس برای خریدار محصول به همراه ایمیل فاکتور خرید که حاوی لینک دانلود و رسید می باشد.

بعد از نصب و فعالسازی این افزونه، میتوانید با مراجعه به بخش extensions و قسمت افزودنی های edd تنظیمات مربوط به آن را انجام دهید و امکان افزودن لایسنس به محصولات خود را ایجاد کنید.

نحوه عملکرد این پلاگین به گونه ای است که بعد از هر فروش موفق، یک شماره سریال و کلید لایسنس جدید ، بعنوان مجوز محصول فروحته شده تولید می شود و به این ترتیب اصلا نیازی به مداخله و تنظیمات مجدد و بصورت دستی نخواهد بود.

 

 کانال تلگرام داده باران شارژ آنلاین

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *