افزونه ویژگی های پیشرفته محصولات ووکامرس

توضیحات محصول

افزونه ویژگی های پیشرفته محصولات ووکامرس

افزونه وردپرس ویرایش محصولات ووکامرس JC WooCommerce Advanced Product Attributes به مدیران وبسایت های فروشگاهی این امکان را می دهد که به راحتی جای پیش فرض منو ها و ویژگی های محصولات را با تصاویر، متن، و نمونه رنگ تغییر دهند.

می‌توانید از حالت پیش فرض مربعی یا دایره ای مدرن در استایل ویژگی های محصولات استفاده کنید و کنترل کاملی در ظاهر و نحوه نمایش محصولات خود داشته باشید اگر این ها کافی نیست! می توانید با استفاده از بخش ویرایش در صفحه تنظیمات استایل این افزونه تغییرات دلخواه بیشتری را درنحوه نمایش محصولات خود ایجاد کنید.

با استفاده از نمایش ویژگی های بهبود یافته و بهینه سازی شده در سایتتان  خواهید توانست مدیریت ویژگی های محصولات را به صورت ویژگی های گروهی و دسته بندی شده و ایجاد دسته‌هایی از ویژگیهای  مورد استفاده خود سازماندهی کنید و به این ترتیب مدیریت آسان تری روی نحوه نمایش محصولات خود تنها با یک کلیک داشته باشید.

به این ترتیب افزونه ووکامرس ویژگی های پیشرفته محصولات موجب صرفه جویی در وقت و مدیریت آسان تر محصولات فروشگاه آنلاین ووکامرسی شما خواهد شد.

جدیدترین نسخه از افزونه وردپرس JC WooCommerce Advanced Product Attributes توسط داده باران ترجمه و فارسی سازی شده و به شما کاربران گرامی تقدیم می گردد.

ویرایش محصولات ووکامرس

همیشه می توانید جدیدترین نسخه ها و آپدیت ها را از پنل پیشخوان کاربری خود دریافت نمایید.

 

 

 کانال تلگرام داده باران شارژ آنلاین

دیدگاههانظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *