افزونه وردپرس فرمساز گرویتی فرم

توضیحات محصول

افزونه فرمساز وردپرس گراویتی فرم فارسی gravity forms 2.3.0.3

+
پکیج هدیه ارزشمند 
درگاه های مستقیم بانک ملت و درگاه ایران کیش و درگاه بانک سامان

افزونه فرمساز وردپرس گراویتی فرم، ساده ترین ابزار برای ایجاد فرم های پیشرفته برای وردپرس است. و به وسیله این افزونه فرم ساز به آسانی می توانید برای وبسایت وردپرس خود فرم های بسیار پیشرفته و حرفه ای را طراحی کنید.

 

آیا میدانستید :

افزونه وردپرس فرمساز Gravity Forms برترین و پرفروشترین فرم ساز وردپرس در سطح جهانی می باشد.

افزونه وردپرس فرم ساز Gravity Forms با تعداد زیادی از افزونه های معروف، نظیر ووکامرس و EDD سازگار و قابل یکپارچه سازی است !!

افزونه وردپرس فرمساز Gravity Forms دارای افزونه های جانبی و تکمیل کننده رایگان و پرمیوم زیادی است که کاربرد های آنرا گسترده تر هم می کند …

به نقل از آمار منتشر شده در وبسایت طراحی کننده این پلاگین معروف، در حال حاضر بیش از یک میلیون سایت وردپرسی در جهان با استفاده از افزونه وردپرس فرمساز Gravity Forms فرم های سایت خود را ساخته اند.

 

راستی شما چطور؟!

برای طراحی فرم ها و دریافت سفارشات و نظرات و ساخت انواع فرم های تعاملی در وبسایت خود از چه افزونه ای استفاده می کنید ؟

 

افزونه وردپرس فرم ساز گرویتی فرم بهترین پلاگین برای طراحی فرم تماس و انواع دیگر فرم های قابل تصور برای وب سایت های وردپرسی است.

قابلیت یکپارچه سازی افزونه فرم ساز گرویتی فرم، با برنامه ها و افزونه های تکمیلی مختلف و خدمات آنلاین دیگر، موجب گسترش کاربرد این پلاگین فرمساز حرفه ای شده است.

به طوریکه ملاحظه می کنید در سایت داده باران هم ما برای بخش فرم پرداخت سفارشات و هزینه تبلیغات، از افزونه گرویتی فرم استفاده کرده ایم و با اتصال آن به درگاه بانکی سامان و ملت و ایران کیش به سادگی قابلیت دریافت و واریز وجه را در اختیار کاربران مان قرار داده ایم.

قابلیت هایی مثل ایجاد فیلد های داینامیک یا پویا که توانایی دریافت مقادیر را از صفحات و فرم های دیگر سایت به شما می دهد، موجب می شود که بتوانید با خلاقیت خود هرگونه فرم دریافت اطلاعات و خرید و فروش و سفارشات و … را با این فرم ساز طراحی کنید.

برای ساخت بخش های مختلف یک فرم به آسانی می توانید از سیستم دیداری و کشیدنی و رها کردنی گرویتی فرم استفاده کنید و بخش های مورد نیاز را به فرم خود اضافه کنید.

این افزونه دارای پلاگین های کامل برای اتصال به انواع درگاهه های بانکی مستقیم و غیر مستقیم می باشد.

همچنین برای بخش تماس با ما نیز در وبسایت داده باران از فرمساز گرویتی استفاده شده است و قابلیت ارسال پیام به بخش های مختلف مثل مدیریت ، درخواست ها ، گزارشات و سفارشات و غیره بصورت لیست دراپ داون در فرم تماس با ما گنجانده شده است.

افزونه گرویتی فرم به شما اجازه می دهد تا به سرعت و به راحتی با انواع افزونه ها و سرویس های دیگر مانند EDD , ووکامرس و …  یکپارچه سازی و فعالیت کنید و برای یکپارچه سازی حتی عمیق تر با وردپرس از طریق مجموعه بزرگی از پلاگین های تکمیلی و افزودنیهای مختلف به قدرت این افزونه فرم ساز بی نظیر افزوده است.

 

مروری بر امکانات و ویژگی های مهم افزونه فرم ساز گراویتی فرم:

 • امکان خرید لایسنس قانونی و اورجینال از طریق داده باران
 • قابلیت نصب مستقیم افزونه های جانبی اورجینال از طریق پیشخوان وردپرس :

درصورت فعالسازی از طریق تهیه لایسنس قانونی برای افزونه فرمساز گراویتی فرم، شما به مخزن اصلی و مستقیم همه افزونه های جانبی گرویتی فرمز دسترسی داشته و می توانید هر کدام از آنها را بر طبق نیاز خود و از طریق پیشخوان وردپرس نصب کنید.

به روزرسانی های بعدی نیز بطور خودکار از همین طریق دریافت خواهند شد.

لایسنس افزونه گرویتی فرم کد فعالسازی گراویتی فرم

افزونه gravity forms

گراویتی فرم فارسی گرویتی فرم فارسی gravityforms فارسی افزونه gravity forms

ساخت سریع و آسان انواع فرم :

سرعت ساخت و طراحی فرم های وردپرس خود را با استفاده از ویرایشگر دیداری گرویتی فرم افزایش دهید. با قابلیت انتخاب زمینه های دلخواه، پیکربندی گزینه های مورد نیاز، و قراردادن تصاویر هرچیزی که تصور کنید را میتوانید طراحی کنید.

 

ساخت فرم های چند صفحه ای و چند مرحله ای پیشرفته :

قابلیت page break به شما اجازه می دهد تا فرم خود را به صفحات متعدد تقسیم کنید و حتی میتوانید با نشان دادن یک نوار پیشرفت در مراحل تکمیل فرم به کاربر خود اجازه دهید که ببینید تا چه مرحله از فرم را تکمیل کرده و چقدر نیز باقی مانده است.

 

تنظیمات فرم :

به راحتی پیام های عنوان، توضیحات، تنظیمات و تایید را با استفاده از تنظیمات فرم ساز گرویتی پیکربندی کنید.

 

قابلیت قرار دادن محدودیت در تعداد ارسال یک فرم خاص :

مثلا اگر در حال اجرای یک مسابقه هستید و تنها می خواهید که به 50 نفر اولی که فرم را پر میکنند اجازه شرکت در آن مسابقه را بدهید، به راحتی می توانید با استفاده ارز این قابلیت گرویتی فرم، محدودیت تعداد قابل قبول برای دریافت و ارسال فرم خود را تعیین کنید و پس از رسیدن به آن حد مورد نظر شما، یک پیام سفارشی در خصوص اتمام ظرفیت شرکت در مسابقه و ارسال فرم مورد نظر به کاربر های دیگر نمایش داده خواهد شد.

 

زمینه های پیشرفته :

گاهی اوقات فیلد های یک فرم استاندارد نیاز شما رو برآورده نمی کند. این جایی است که زمینه های پیشرفته به کمک می آیند. فیلد های خاص و هوشمند برای دریافت مواردی مثل مشخصات فردی و نام، آدرس، شماره تلفن،آدرس وب سایت و URL و حتی قابلیت ارسال فایل و … زمینه های پیشرفته ای هستند تا زندگی  و کار را برای شما ساده تر کنند!

 

فرم زمانبندی شده :

آیا می خواهید یک فرم فقط برای یک دوره محدود از زمان در دسترس مخاطبان قرار گیرد؟
کافی است که تاریخ شروع و پایان را برای محدود کردن دسترسی به فرم تنظیم کنید و هنگامی که مهلت ارسال فرم تمام شود، یک پیام سفارشی تعیین شده از طرف شما به مخاطبان نمایش داده می شود و اعلام می کند که مهلت پر کردن فرم و یا مهلت ارسال اطلاعات مورد درخواست شما به پایان رسیده است.

 

زمینه های استاندارد :

نیاز به یک فیلد متنی، پاراگراف، بازشو، چک باکس و  یا دکمه های رادیویی و انتخابی دارید ؟ گرویتی فرم این نیاز شما را هم تحت پوشش خود قرار داده است.
زمینه های استاندارد از همه انواع فیلد هایی که در هر فرم استفاده می شوند تشکیل شده است.

 

زمینه های قیمت گذاری :

گرویتی فرم ایجاد انواع فرم دریافت سفارش و فروش محصول را برای شما آسان می کند. در طراحی فرم سفارش محصول می توانید از زمینه های خاص قیمت گذاری و حتی محاسباتی بر اساس محصول و گزینه های مختلف قیمت گذاری استفاده کنید.
یعنی با استفاده از عملیات ریاضی میتواند تعداد سفارش و قیمت محصول و هزینه های ثابت و هر نوع فیلد دیگر را محاسبه کرده و پس از نمایش قیمت کل با اتصال به درگاه بانکی عملیات پرداخت و ثبت سفارش را نیز انجام دهد.
یعنی تنها با استفاده از فرم ساز گرویتی فرم می توان یک فروشگاه کامل راه اندازی کرد و به دریافت و پرداخت سفارشات پرداخت!

آخرین نسخه graviry forms

 

زمینه ارسال مطلب وردپرس :

فرم ساز گرویتی فرم فقط برای دریافت ورودی های مختلف گفته شده نیست! زیرا این افزونه همچنین می تواند پست های وردپرس ایجاد کند!
به آسانی می توانید یک فرم برای ایجاد پست در سایت وردپرسی خود راه اندازی کنید. این نوع فرم ها برای دریافت محتوا و مطالب ایجاد شده توسط کاربران، لیست های دایرکتوری و نیازمندی و خیلی بیشتر از این ها مناسب است.

افزونه گرویتی فرمآخرین نسخه گرویتی فرم

 

تغییرات Gravity Forms  :

 • رفع اشکال در دادن اخطار PHP در هنگام ارسال فیلدهای محاسباتی (فیلد های ترکیبی و عملیات ریاضی بین چند فیلد)
 • رفع اشکال در ثبت صحیح تاریخ پرداخت و ارسال در فرم های مربوطه

 • در بسته ای که از سایت داده باران دریافت می کنید ، جدیدترین نسخه از پلاگین فرم ساز گراویتی فرم به همراه پلاگین فارسی ساز کامل آن قرار داده شده است تا به آسانی بتوانید از آن استفاده نمایید.
 • درون ریزی فرم های آماده از پیش ساخته شده را نیز برای شما قرار داده ایم که با درون ریزی و ویرایش آنها می توانید با سرعت بیشتری ، فرم های مورد نیاز و دلخواه خود را طراحی کنید.
 • شما کاربران گرامی می توانید از نسخه های داده باران استفاده کرده و آپدیت های بعدی را نیز به رایگان از ما دریافت کنید.
 • از طریق داده باران می توانید همیشه به روزترین نسخه ها و آپدیت ها دسترسی داشته باشید و بدون تاخیر همیشه از بروزترین نسخه در وبسایت خود استفاده کنید تا شاهد هیچگونه باگ عملکردی و یا امنیتی بعلت تاخیر در دریافت نسخه ها نباشید
 کانال تلگرام داده باران شارژ آنلاین

دیدگاهها


 1. عفیفه

  سلام
  این امکان وجود داره که نتیجه یک فیلد محاسباتی رو به درگاه برد ؟ ( مقدار این فیلد با مقدار مجموع متفاوته )


  1. dadebaran

   بله.
   امکان اضافه کردن چندین فیلد محاسباتی و فرستادن نتیجه محاسبات مورد نظر به درگاه جزء امکانات گرویتی فرم هست.
   مواردی که خود ما قبلا استفاده کردیم :
   فرم محاسبه قیمت یک محصول خارجی که با تعیین شاخص قیمت روز دلار و فیلد قیمت محصول + مقدار ثابت یا متغیر کارمزد، جمعا به درگاه فرستاده می شد.
   یا مواردی که امکان تعیین چند گزینه هزینه ای برای یک محصول هست. مثلا هزینه گارانتی _هزینه نصب و حمل و نقل و… به فیلدهای محاسباتی وجود دارند.
   موفق باشید.


 2. فضای کار اشتراکی

  سلام و عرض ادب
  بنده میخوام یک سایت خیریه راه بندازم که کاربر توانایی پرداخت هر مبلغ دلخواهی رو داشته باشه البته با تعیین مقدار حداقل و حداکثر مبلغ
  آیا با این فرم امکان راه اندازی چنین سرویسی وجود داره؟
  کما اینکه فکر کنم فرم نمونه قرار داده شده در این صفحه هم این کار رو انجام میده و مبلغ دلخواه رو میتونی پرداخت کنی


  1. dadebaran

   با سلام

   بله . با استفاده از افزونه وردپرس گرویتی فرم و اتصال آن به درگاه های پرداخت موجود می توانید هر نوع فرم پرداخت دلخواهی را مانند نمونه موجود در سایت داده باران طراحی و استفاده کنید.


 3. حسین

  سلام وقت بخیر
  برای اضافه کردن درگاههای نستقیم آیا راهنمایی وچود دارد یا اینکه اگر خریداری کنیم خودتان زحمت نصب آن را انجام می دهید دوم اینکه من علاوه بر درگاه ملت از درگاه سامان کیش هم استفاده می کنم در گاه سامان شما همان سامان کیش هست یا خیر؟


  1. داده باران نویسنده

   باسلام و وقت بخیر خدمت شما
   راهنمایی خاصی نیاز نیست بعد از خرید افزونه ها از بخش افزونه ها / افزودن قابل نصب هستند و بعد از نصب باید کد توکن مربوط به درگاه را وارد کنید در مورد درگاه هم بله درگاه همان سامان کیش هست


 4. T

  درود،
  آیا امکان پذیر است افزونه درگاه به پرداخت ملت برای گراویتی فرمز را جداگانه تهیه کرد؟


نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *