افزونه وردپرس

توضیحات محصول

افزونه وردپرس پیشخوان یوزر پرو userpro dashboard v 3.6 

(اختصاصی داده باران)

افزونه وردپرس پیشخوان کاربران یوزرپرو یکی از افزونه های تکمیلی پلاگین مدیریت کاربران وردپرس یوزرپرو است که بصورت اوریجینال به همراه لایسنس فعالسازی در داده باران برای شما کاربران گرامی فارسی شده و ارایه گردیده است.

افزونه User Pro Dashboard برای شخصی سازی و طراحی پیشخوان کاربران در وردپرس

برای اولین بار در بین وبسایت های فارسی زبان تصمیم گرفتیم که پلاگین های اوریجینال و خاص وردپرس را ارایه کنیم. امروز افزونه پیشخوان کاربری یوزر پرو userpro dashboard v 3.6 و بتدریج سایر افزونه های مشابه را خریداری و ترجمه کرده و در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهیم. همچنین شما می توانید در صورت نیاز به پلاگین یا پوسته ای خاص ، از طریق صفحه تماس با ما درخواست خود را ارسال کنید. همچنین امکان خرید محصولات اوریجینال از مارکت های خارجی معتبر مانند تمفارست و کدکانیون به درخواست شما کاربران ، از طرف داده باران وجود دارد و ما تسهیلات خاصی را برای این موضوع در نظر گرفته ایم.

بوسیله افزونه پیشخوان یوزر پرو یا userpro dashboard بخش مدیریت پروفایل کاربران را تکمیل می کند. همچنین شخصی سازی و امکانات مختلف موجود در افزونه یوزر پرو همگی در یک برگه از سایت شما به زیبایی به نمایش در خواهد آمد و دیگر نیازی به مراجعه کاربران به پیشخوان اصلی وردپرس نیست و تمامی فعالیت های مربوط به عضویت و ورود کاربران از طریق یک صفحه زیبا و اختصاصی انجام خواهد شد.

پس از نصب و فعالسازی افزونه پیشخوان یوزر پرو یا userpro dashboard گزینه جدیدی به نام پیشخوان کاربری به تنظیمات افزونه یوزر پرو افزوده می گردد. که در تصویر زیر مشاهده می کنید :

پس از ورود به این بخش و انجام تنظیمات دلخواه ، شما باید یک برگه جدید به عنوان پیشخوان کاربران برای وبسایت خود بسازید و شورتکد یا کد کوتاه [userpro_dashboard] آنرا در این برگه قرار دهید و منتشر کنید.

مانند تصویر زیر :

افزونه وردپرس پیشخوان یوزر پرو

حالا با رفتن به نمایش این صفحه و قرار دادن لینک برگه در فهرست یا هر قسمت از وبسایتتان ، کاربران به پیشخوان اختصاصی افزونه وردپرس پیشخوان یوزر پرو userpro dashboard هدایت شده و می توانند از امکانات و قابلیت های شخصی سازی آن استفاده کنند.

مجددا لازم به ذکر است که این افزونه و همچنین افزونه مدیریت کاربران یوزر پرو توسط سایت داده باران خریداری شده و به صورت اوریجینال عرضه می شود تا شما هیچگونه  نگرانی امنیتی در خصوص بخش ورود و عضویت وبسایت وردپرسی تان نداشته باشید و دستکم برای این بخش حیاتی از پلاگین های نال شده و غیر مطمئن استفاده نکنید.

افزونه وردپرس user pro dashboard

افزونه وردپرس پیشخوان یوزر پرو

افزونه پیشخوان یوزر پرو

ویژگی های اصلی و مهم افزونه وردپرس پیشخوان یوزر پرو userpro dashboard

  • ساخت صفحه پروفایل دلخواه و شخصی سازی شده با استفاده از ابزارک های اختصاصی
  • سهولت در مدیریت پروفایل کاربران
  • پشتیبانی از زبان های مختلف و ترجمه کامل فارسی توسط داده باران
  • خریداری شده توسط داده باران (اوریجینال)
 کانال تلگرام داده باران شارژ آنلاین

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *